Niedziela Palmowa
WARTO OBEJRZEĆ
Spadające talerze
Krótka forma filmowa pt.: “Spadające talerze” opisuje w metaforyczny sposób istotę miłości Boga do człowieka. Można w tej metaforze odkryć nie tylko znaczenie Wielkanocy, ale również zrozumieć sens przyjścia Jezusa na ziemię. Świetna krótkometrażowa forma filmu porusza do głębi i pozostawia człowieka z refleksją poruszającą emocje. Polecamy ten film do obejrzenia w samotności lub w rodzinnym gronie podczas wielkanocnego okresu.
https://www.mt28.pl/najwazniejsze/spadajace-talerze.html
The Chosen (Wybrani)
Niezwykły serial o życiu Jezusa zrealizowany dzięki zbiórce publicznej. Bije rekordy popularności i oglądalności na całym świecie.
Niektórzy mówią, że jest to film o prawdziwym Jezusie. Dlaczego? Ponieważ oko kamery skupia się na codzienności. Posiłkach Jezusa z uczniami, spędzaniu czasu z dziećmi, weselnym biesiadowaniu lub rozmowach z dostojnikami i nauczycielami żydowskimi. Wszystko jest pokazane z perspektywy „od zaplecza”.
Jezus nie jest w centrum opowieści. W centrum są wszyscy ci, na których Jezus miał wpływ i zmienił ich życie. Dlatego jest to film nowoczesny i interesujący. Aby go obejrzeć, należy ściągnąć specjalną aplikację o nazwie „The Chosen”: GooglePlay / AppStore. W aplikacji z łatwością można znaleźć polskie napisy do poszczególnych odcinków serialu.
Serial można oglądać z dziećmi.
Zobacz wszystkie odcinki (sezon 1 i 2) na stronie dystrybutora, można wybrać napisy w języku polskim.
https://watch.angelstudios.com/thechosen/watch